TAJNÁ NAHRÁVKA – J. Straka veřejně obvinil F. Knápka

DOMŮ

Audio klub Moravská Třebová přináší kauzu tajná nahrávka F. K.

Dostalo se nám informace ( zápis z členské schůze Autoklubu MT ze dne 9.12. 2016) o zapeklitém případu obvinění člověka, který údajně pořídil audio záznam soukromého rozhovoru, kde dotyční údajně spekulovali nad krachem jedné firmy. Tento záznam, bez souhlasu dotyčných chytráků, údajně poskytl třetí osobě. To by nebyl AKMT, abychom se nepustili po stopách…….


Křivé obvinění, konspirace, lži, nebo to někdo ušilexistuje nahrávka, nebo NE.

Obvinění, které na členské schůzi Autoklubu MT dne 9.12. 2016 vyřkl Jan Straka, že F. Knápek ml. měl údajně pořídit zvukový záznam, bez vědomí ostatních osob přítomných (J. S., M. S., J. R., M.L.) v buňce ve Vysokém Mýtě NA PAČR, při inkasu za kempovné a následně jej měl údajně předat paní M.K.

Jak P. B. opakovaně podotkl je to vážné obvinění a je to na trestní oznámení. Dokud se neobjeví nahrávka, tak si myslíme, že se celá věc odehrává na tenkém ledě v rovině ,,jedna paní povídala,,. Jestli P. B. na policii, nebo státní zastupitelství, nakonec trestní oznámení podá, zůstává otevřenou otázkou. Není mi pouze jasné, kdo by měl být v této kauze trestně stíhán, jestli F. K., nebo J. S. – to nebylo P. B. na místě specifikováno, neboť nikdo z přítomných údajnou nahrávku nepředložil.

Jediný svědek s důkazem v ruce:

M. S. přečetla soukromou konverzaci z facebooku, jak její manžel J. S. nehezky hovoří o paní M. K. O předání nahrávky nepadlo ani slovo v její konverzaci. AKMT nechápe, co to mělo společného s touto kauzou. O čem si píše M. S. s M. K. na facebooku bylo v tomto případě irelevantní a nebylo to k věci, ale budiž. Alespoň se ví, že J. S. se někde choval asi jako hulvát k M. K. a ta se to dozvěděla, a proto již nekamarádí s J. S. a dále víme, že nekamarádí ani s paní M. S. M. S. zase nechápe proč s ní M. K. nekamarádí. Zapeklité….

A jak by to nakonec mohlo dopadnout? Jsou podle našeho názoru pouze dvě níže uvedené možnosti.

Jan Straka přeloží nahrávku – bude potrestán F. Knápek

Jan Straka NEpředloží nahrávku – bude potrestán Jan Straka

 Osobně bychom požádali paní M. K. o podání vysvětlení k této věci

  • zda obdržela od F. Knápka údajnou nahrávku,
  • zda nahrávku obdržela od někoho jiného,
  • zda nahrávku neobdržela žádnou od nikoho,

Celou věc se pokusíme objasnit a budeme Vás dále informovat o této kauze. Necháme se všichni překvapit.


 PO NĚKOLIKA DNECH MÁ AKMT JASNO, JAK TO DOPADLO? A KDO BUDE PRAVDĚPODOBNĚ OBVINĚN.

AKMT PŘINÁŠÍ NOVOU INFORMACI. Všemi tolik diskutovaná nahrávka  NENALEZENA. Náš team z AKMT se rozhodl pro složitý úkon, aby se dobral k pravdě. Pátrali jsme intenzivně po emailu na paní M. K., abychom nemuseli nikoho zbytečně křivě obvinit. Nakonec po dlouhém pátrání byla tajemná paní objevena. Velmi nám pomohl náš známý gooogle.com a ano, bylo to opravdu složité. Poprosili jsme paní M. K. o součinnost a potvrzení, či vyvrácení z hora uvedeného obvinění F.K.


ODPOVĚĎ od M. K.:

NE, nahrávku nemám od pana F. K. a doporučila bych aktérům stále nediskutovat o naší rodině. Skutečně nevím, kde pan J. S. bere tu drzost zmiňovat moje jméno v souvislosti s tím, kdo komu předal, ale znovu opakuju, že od pana F. K. tuto nahrávku nemám a tudíž byl pan F. K. veřejně křivě obviněn. S pozdravem M. K.


ROZHODNUTÍ AUDIO KLUBU MORAVSKÁ TŘEBOVÁ na základě zjištěných informací:

Na základě šetření ve věci obvinění pana F. Knápka a posouzení  důkazů, bylo zjištěno,že pan Jan Straka KŘIVĚ OBVINIL a pošpinil jméno pana F. Knápka Čtenář si udělá jasno sám, jsme rádi, že pravda byla odhalena a jméno pana F.Knápka bylo za přispění akmt očištěno. Panu F. Knápkovi předalo AKMT informaci od paní M. K..

Jestli půjde do vězení pan J. Straka. za toto křivé obvinění, to zřejmě záleží na právním zástupci P. B., který po 6 pivech a dalším nezjištěném množství kořalky vyzýval členy Autoklubu MT k podání trestnímu oznámení.

Pokud máte zájem informace, jak dopadlo pátrání, klikněte ZDE

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien