O komunitě AKMT

Stránky AKMT prezentují názor na základě dostupných a zaslaných podnětů. STOP pomluvám, lžím, nepravdám, osobnímu prospěchu, hlouposti, nezodpovědnosti.

Chceme pouze zodpovědné, transparentní, přehledné a čitelné vedení spolku.

Nejenom členové Autoklubu Moravská Třebová se překrucování skutečností nemůžou jinak bránit, než tímto způsobem, když jejich hlas nikdo z vedení Autoklubu MT neposlouchá.

A proč?

Předsedovi Autoklubu Moravská Třebová je názor 18 členů totiž úplně ukradený a ignoruje ho. Autoklubu ČR je to také jedno, odkazuje všechny na předsedu – pokud Vás všichni ignorují a jste v začarovaném kruhu, tak nezbývá nic jiného než zveřejnění skutečností na akmt.eu, nebo advokát, revizní komise a následně soud.

Vše je v tomto spolku členům utajeno a pár lidí má dojem, že spolek a jeho vybavení, finance, majetek atd. je pouze předsedy a pár vyvolených. Ostatní členové do toho nebudou co mluvit, jinak se jich toto vedení pokusí zbavit. Už to tito lidé předvedli v minulosti a letos znovu. Vedení spolku neplní základní, nejenom zákonné povinnosti – pod heslem ,,kdo by to asi tak kontroloval,, a tím vystavuje náš spolek neustálému nebezpečí kontrolních orgánů a nebezpečí vůči třetím stranám – viz BRUCK.

A proč předsedovi?

, protože kohokoliv z výboru se na něco zeptáte, nikdo nic neví a odkáže Vás na předsedu. 

A proč to většině nevadí?

Ta většina byla na členské schůzi pouze 19/18, ano jeden hlas.  A těch 19 členů podpořili pouze plné moci od lidí co je někteří ani nikdy neviděli. Takže to ve skutečnosti většině vadí. Všeho rozhodla pouze plná moc od jakýchsi duší.

Respektujeme i většinu o jeden hlas, ale nebudeme respektovat ten cirkus a ignoraci zákonů, předpisů co předvádí ,,principál se svými klauny,,. Některé výroky předsedy jsou spíše k pláči, než hodny statutárního orgánu spolku s několika milionovým obratem. Nenecháme si Autoklub Moravská Třebová zničit krátkozrakým a lajdáckým vedením tohoto spolku. 

Nepravdy, dezinformace se šíří velmi rychle a pokud Vás zajímá názor nejenom těch co jsou vystaveni pomluvám a lžím, ale i těch co jim je ubíráno od předsedy a výboru spolkové právo, tak jejich připomínky a názory máte zde na tomto webu. 

PRAVDUA PRÁVO NELZE UMLČET.

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien