Podmínky užití AKMT

Kontaktujete nás přes kontaktní formulář, nebo emailem zde

Podmínky užití webu komunity AKMT Moravská Třebová – www.akmt.eu

Děkujeme Vám za využívání služeb tohoto webu. AKMT – AUDIO KLUB MORAVSKÁ TŘEBOVÁ je web, který Vám může poskytnout prostor pro Vaše náměty a příspěvky do komunity AKMT.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

NEPOVINNÝM poskytnutím svých osobních údajů na webu uživatel uděluje ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů souhlas se zpracováním svých osobních údajů Vámi DOBROVOLNĚ poskytnutých komunitě AKMT, to v rozsahu nutném k poskytování služeb na webových stránkách  provozovaných touto komunitou a v souladu se zásadami soukromí. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou.

Uživatel rovněž souhlasí ve smyslu ust. § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách komunity AK Moravská Třebová, v platném znění, se zasíláním informačních sdělení (např. novinky na webu komunity) všemi elektronickými prostředky. Uživatel si je vědom toho, že svůj souhlas se zasíláním informačních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu může kdykoliv odvolat a to emailem.

Uživatel si je plně vědom zveřejnění a souhlasí se zveřejněním svých osobních údajů v souvislosti s publikovanými příspěvky v diskuzi.

Používání služeb návštěvnosti

Pro vyhodnocování návštěvnosti webu AKMT používáme služby některých dostupných služeb, jako např. Google Analytics, která sbírá anonymní data o chování uživatelů na webu AKMT Moravská Třebová.

 Používání služeb Inzerce

K online inzerci můžeme použít vlastní remarketing v dostupných službách. Dodavatelé třetích stran včetně společnosti Google zobrazují na Internetu naše reklamy na různých webových stránkách. Poskytovatel služeb stejně jako další dodavatelé využívají společně soubory cookie první strany a soubory cookie třetích stran k šíření informací, optimalizaci a zobrazování reklam na základě předchozích návštěv portálu, k vytváření přehledů o tom, jak zobrazení reklam, jiné způsoby využití reklamních služeb a interakce s těmito zobrazeními reklam a reklamními službami souvisejí s návštěvami portálu.

další

Autorem zveřejněného obsahu není vždy redakce AKMT – Audio klubu Moravská Třebová – příspěvek může poslat každý . Obsah příspěvků je zveřejněn jako písemný projev toho, kdo příspěvek poslal a požádal administrátory o zveřejnění. Obsahy příspěvků splňují základní podmínky pro jejich zveřejnění. Obsah příspěvků od pisatelů je anonymizován, pokud nejsou informace dostupné z veřejných zdrojů, kde byli/jsou uvedené osoby zveřejněny v souvislosti s nějakým tématem. Nepoužívají se vulgarismy. Zveřejněním obsahu anonymizovaných příspěvků na tomto webu,  administrátoři komunity  AKMT nepřebírají zodpovědnost za obsah příspěvků od pisatelů. Automaticky ani administrátoři nemusí souhlasit s obsahem příspěvků. Zde zveřejněné texty jsou majetkem komunity AKMT a zakazuje se bez  písemného povolení jejich kopírování a distribuce. 

Pokud by měl někdo dojem, že příspěvek je LEŽ, a nebo věci zde popsané se takto neodehráli, kontaktujte redakci s vašimi připomínkami a my prověříme Vaše námitky u přispěvatele. Pokud bude přispěvatel anonymní, tak zahájíme pátrání po dalších skutečnostech a zjednáme nápravu. Pokud nám zanecháte svůj funkční email, dostane se Vám odpovědi.

závěr

Akceptací těchto smluvních podmínek vyjadřujete svoje pochopení a souhlas s těmito smluvním podmínkami. Pečlivě si je proto přečtěte. Pokud se smluvními podmínkami včetně zásad ochrany soukromí nesouhlasíte, náš web, prosím, nepoužívejte!!!

Web komunity AKMT si vyhrazuje právo změnit některá ustanovení těchto smluvních podmínek.

Web komunity AKMT, i Vy souhlasíte, že tyto podmínky se řídí českým právem a veškeré spory, které z těchto podmínek vyplývají nebo se jich či služeb týkají, budou podléhat právním předpisům České republiky a příslušnosti soudů České republiky.

Tyto smluvní podmínky ruší předchozí podmínky a nabývají platnosti a účinnosti dnem jejich zveřejnění na webu AKMT Moravská Třebová – www.akmt.eu.

Přejeme příjemný den, mnoho Vašich námětů. Administrátoři webu AKMT Moravská Třebová.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien