OBVINĚNÍ F. Knápka z tajné nahrávky-pátrání po důkazech.

DOMŮ

AKMT, Audio klub Moravská Třebová uvádí text žádosti o vyjádření, která byla zaslána paní M. K. v souvislostí s veřejným obviněním  pana F. Knápka panem J. Strakou.

,,TAJNÁ NAHRÁVKA – J. Straka veřejně obvinil F. Knápka,,  (odkaz zde)


Dobrý den paní M. K.,

Dovolil bych si Vás poprosit o vyjádření k níže uvedenému. Na členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová dne 9. 12. 2016 bylo diskutováno Vaše jméno v souvislosti s údajnou nahrávkou soukromého rozhovoru J. S., M. S., J. R., při kterém diskutovali o Vaší rodině. Zvukový záznam tohoto rozhovoru měl F. K. nahrát ve Vysokém Mýtě v září 2016 na PAČR při vybírání kempovného bez jejich vědomí a následně Vám tuto nahrávku měl předat.

Omlouvám se, že Vás takto otravuji, ale je to pro nás velmi důležité, abychom se dobrali pravdy. Budu samozřejmě respektovat i Vaší možnost se k tomuto odmítnou vyjádřit z jakýchkoliv důvodů.


Z členské schůze:

Na členské schůzi dne 9. 12. 2016 člen Autoklubu Moravská Třebová Jan Straka učinil toto veřejné prohlášení.

Obvinil před celou členskou schůzí Františka Knápka ml., že si BEZ VĚDOMÍ A SOUHLASU níže uvedených osob pořídil ZVUKOVÝ ZÁZNAM SOUKROMÉHO ROZHOVORU J. S., M. S. a J. R., který mezi sebou vedli ohledně paní M. K. v ,,buňce,,, u zadního vjezdu do areálu autodromu Vysoké Mýto při PAČR září 2016 při vybírání kempovného.

Zvukový záznam tohoto jejich soukromého rozhovoru F. Knápek následně, BEZ JEJICH VĚDOMÍ A SOUHLASU, předal paní M. K. – matce jezdce J. K.


Následně se rozpoutala mezi členy vášnivá diskuse o tomto vážném obvinění, které pronesl J. S.. Někteří členové dokonce konstatovali, že tento shora uvedený čin F. Knápka je na podání trestního oznámení, neboť to je velmi vážné obvinění. Členové Autoklubu MT jsou velmi pobouřeni tímto údajným jednáním.

Osobně bych Vás rád požádal paní M. K. o Vaše vyjádření k této politování hodné věci, abychom výše popsanou situaci mohli vyřešit a spravedlnosti mohlo být učiněno za dost.

  1. Zda jste OBDRŽELA od F. Knápka audio nahrávku soukromého rozhovoru, který proběhl ve Vysokém Mýtě u zadního vjezdu, jak pan J. Straka popisuje výše.
  1. Zda jste NEOBDRŽELA od F. Knápka audio nahrávku soukromého rozhovoru, který proběhl ve Vysokém Mýtě u zadního vjezdu, jak pan J. Straka popisuje výše.

Myslím si, že jiné cesty k uspokojivému vyřešení této výše popsané situace není. Buďto tuto nahrávku z Vysokého Mýta máte od F. Knápka. a časem se může objevit, nebo si pan J. Straka vše vymyslel a křivě obvinil F. Knápka.

Děkuji za Váš čas a nezlobte se, že takto otravuji, přeji hezký den.

Odpověď paní M. K. si můžete přečíst v článku (ZDE JE ODKAZ) a dozvíte se kdo JE ZA LHÁŘE A KDE JE PRAVDA.

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien