Využívání majetku Autoklubu MT

Člen Autoklubu Moravská Třebová J. S. rozhodl, že není problém, aby se použila dodávka předělaná na kuchyň v majetku autoklubu, která je v současné době nepojištěná a RZ má uloženy v depozitu.

AKMT – Audio klub Moravská Třebová dostal podnět o akci v obci Borušov, kterou pořádali místní dobrovolní hasiči Borušov pod názvem ,,sáňkyada,,. Následně se zjistilo, že tato akce byla ve skutečnosti spolupořádána s Autoklubem Moravská Třebová, který nebyl na plakátu bohužel uveden.

Pod heslem nebojme se ničeho, co by se mohlo v tomto mrazivém a zasněženém počasí stát na silnici, dodávka našla jednoho velmi odvážného řidiče a vyjela na stanoviště sáňkyády. Odvaha řidiče musela být podpořena na zpáteční cestu dodávkou alkoholem v nezjištěném množství. Pokud by byl řidič totiž při smyslech, nikdy nejel dále než doma po dvoře bez pojištění a RZ.

Na místě se vše rozbalilo, stačilo nakoupit potraviny, zbytek vlastní autoklub, tak není co řešit. Sporák valil na plný výkon, pípa také. No co Vám budeme vykládat, začalo se prodávat a všichni byli spokojení. Majetek autoklubu MT byl opotřeben, pořadatelé z Borušova vydělali. Nicméně akce se náramně vydařila a byla královsky zabezpečena. Děti si užily a dospělí se ožrali.

Pokud byste potřebovali zapůjčit dodávku Autoklubu Moravská Třebová na nějakou akci, stačí se obrátit na nějakého člena spolku a bude Vám vyhověno, jako v tomto případě. Nájemné je zdarma. TADY SE TO NEHROTÍ, ani to že se jezdí bez pojištění a SPZ, ani to že se je to majetek všech členů a někteří s majetkem takto HAZARDUJÍ a někteří mají dokonce dojem, že je to vlastně jenom jejich majetek, tak o něm rozhodují bez souhlasu kohokoliv.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien