Společné vyhlášení s Autoklubem ČR – je prý na NIC.

DOMŮ

NEJDŘÍVE JEDNO UPOZORNĚNÍ PRO KONSPIRAČNÍ TEORETIKY:

Autoklub ČR má zájem o spolupráci na vyhlášení s pořadatelem PAČR. NEvznikl vůbec žádný dojem, že by Autoklub ČR dělal cokoliv, aby byla poškozena identita pořadatele Autoklubu Moravská Třebová. Byla samozřejmě sdělena představitelům AČR obava některých členů Autoklubu MT ze ztráty vlastní identity při uspořádání společného vyhlášení PAČR a MČR s Autoklubem ČR. Někteří vůbec nechápali, jak to kdo myslí s tou vlastní identitou. V diskusi bylo naznačeno, že by se měli někteří začít léčit.


AKMT, AUDIO KLUB MORAVSKÁ TŘEBOVÁ dostal k prověření kauzu ,,Ztráta identity Autoklubu Moravská Třebová,,.

Máme NEZÁVISLE prověřit, jak je to s tou ztracenou identitou v souvislosti se společným vyhlášením pořádaným s Autoklubem ČR dohromady v roce 2016. Na členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová dne 9. 12. 2016 někteří prý říkali, že budou vyhlášení pořádat raději sami. Bylo zjištěno, že vyhlášení už dotyční v roce 2015 pořádali sami a když ho pořádali sami, tak to prý bylo z hlediska vlastní identity opravdu ,,DOKONALÉ,,.


Svojí původní identitu klubového závodění Autoklub Moravská Třebová ztratil, když přestal pořádat KARTINGCUP. Tímto krokem jsme přestali mít možnost tvořit ,,dějiny,, klubového kartingu v ČR. A myslím, že pan Identita byl u toho taky.

Jezdci co jezdí malý mistrák – PAČR a velký mistrák, těmto jde primárně o výsledky a získané body, protože mají sponzora, kterého zajímají výsledky jezdce. Nejezdí se na tyto typy závodů primárně bavit, jako na MP. Za své peníze požadují odpovídající servis na závodech. Nepleťme si to opět s kartigcupem, kde cíl tohoto typu závodění byl jiný.


Identita Autoklubu MT na uspořádání vlastního vyhlášení výsledků PAČR naštěstí nestojí, protože po debaklech v posledních letech při pořádání vyhlášení by nikdo nepřijel, protože by si řekl, že na takové vyhlášení je zbytečné jet, neboť je to o ničem.

Pokud lidé přijedou, tak to není o identitě pořadatele, ale o tom, že si jezdci přijedou převzít zasloužené poháry za své výsledky. Mají konečně čas si v klidu promluvit mezi sebou a v příjemném prostředí důstojně zakončit sezonu. Pak se zase rozjedou domů s tím, že se uvidí v další sezoně.

70% jezdců je z řad nezletilých, a ty si rádi přebírají poháry na pódiu. Jsou to přeci děti. Myslíme, že je pro velkou většinu lepší, když jedou na jednu akci, která k něčemu vypadá, než na dvě akce, které jsou obě svým způsobem o ničem.


Identita doposud:

Nemusí se nikdo přít o to, jak to vypadalo loni na Písku v Moravské Třebové, kdy došlo pivo, nealko atd. Předloni v Žichlímku, tam nebylo zase kde bydlet a program byl hrozný. Identita Autoklubu MT s  PAČR byla v roce 2014 a 2015 na bodu mrazu. Nebo se někdo domnívá, že se tímto vyhlášením Autoklub MT nějak prezentoval.


Letošní 2016 identita:

Hotel na úrovni, nedošlo ani pivo, ani nealko, ani jídlo, byla možnost ubytování, dětský koutek pro děti, reprodukovaná hudba, viceprezident pro karting a další hosté. Přítomni všichni fotografové. Náklady celkem: cca 185 000kč z toho Autoklub Moravská Třebová 50 000kč, zbytek AČR a vstupné. Účast cca 300 lidí.

Jestli tohle vyhlášení roku 2016 byla ,,ŠPATNÁ VIZITKA a ZTRÁCENÍ IDENTITY,, Autoklubu MT při společném vyhlášení MČR a PAČR, tak není jasné, co by kdo vymyslel lepšího. Pokud pomineme představu, že vyhlášení se NEpořádá pro 20 kamarádů, ale pro všechny jezdce. Opravdu se někdo domnívá, že při této variantě kdokoliv ztrácí svojí totožnost. Také nezapomínejme – nelze se zavděčit všem.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien