Rok Kubíka KAMENÍKA po nehodě v Brucku.

Redakce AKMT přináší pro informace o současném zdravotním stavu Kubíka Kameníka. Těch ,,zaručených,, teorií, které některé osoby ventilují kolem sebe je už  tolik, že se začínáme všichni ztrácet. Tak tady máte zase jednu pravdu od nás.

24. června 2016 – osudový den pro jednoho klučinu a jeho rodinu. PAČR v kartingu v Rakouském Brucku jim obrátil život vzhůru nohama. Bohužel místo slušného chování se jim dostalo pouze ……  

Kubovi Kameníkovi nebyla dána žádná šance na erudované ošetření po nehodě. Jestli to dodnes ještě někdo neví, tak v Brucku nebyl v pátek přítomen žádný lékař. Někteří měli dokonce takovou drzost, že celou dobu před ostatními bagatelizovali zdravotní stav Kubíka a ti otrlejší se nestyděli navíc pomlouvat celou rodinu. Až budete mít pocit, že máte zmrzačené dítě možná jen proto, že pořadatelé nezabezpečili na závodech lékaře a Vaše dítě po velmi vážné nehodě musel ošetřit pouze řidič a sestra, tak můžete být teprve ,,chytří,,.


Redakce AKMT byla požádána o zveřejnění tohoto příspěvku.

Níže přiložené fotografie už snad konečně vyvrátí spekulace o faktech, snad i Ti nejhloupější už pochopí vážnost a Ti co nic neví, tak se přestanou vyjadřovat, aby ze sebe nedělali stále hlupáky.

Pro zvětšení obrázku klikni a čti.


Dnes je to přesně rok, co Kubíno zaměstnal všechny strážné anděly nad sebou, když měl “letecký den na motokáře”. Je to poprvé, co zveřejňujeme fotku z nehody, aby jste věděli, proč řešíme bezpečnost více, než kdy jindy.

1 Rok – z jednoho úhlu pohledu nekonečně dlouhá doba plná překážek, bezmoci, slz a čekání na lepší zítřky, ale z druhého úhlu pohledu relativně krátký čas na léčbu, kdy jsme mohli dosáhnout nejlepších výsledků a pokroků a kdy procento úspěšnosti bylo největší. Teď už jdou procenta neúprosně dolů a my jsme teprve v polovině k úplné hybnosti ruky.

V našem životě nastal zlom a není den, kdy se o tom nebavíme a kromě řešení budoucnosti se ptáme sami sebe, proč se to stalo. Jako rodinu nás to posílilo a ač to zní divně, tak jsme s Kubíkem strávili více času než kdy jindy a začali jsme si více vážit maličkostí. Byly chvíle, kdy nad vodou držel spíše on nás, než my jeho, protože není nic horšího než bezmoc, když nemůžete pomoct dítěti a všichni jen říkají, že jste udělali maximum a teď už je to jen na přírodě. To jsou přesně ty chvíle, kdy ani peníze nejsou všemocné a zdraví si prostě nekoupíte. Je těžké říkat dítěti, že se úplně uzdraví, když ani Vy nevíte…

Obdivuju jeho vytrvalost a výdrž, protože zatímco jiní kluci si hráli a plnili si svoje sny, tak on seděl v čekárnách lékařů a poslouchal verdikty nad jeho rukou, cvičil a nebo poslouchal, jak tohle nesmí a tamto taky ne…..

Rok byl pro nás i dostatečná doba k tomu, aby jsme pochopili, kdo jsou přátelé, kdo pseudopřátelé a na koho se můžeme spolehnout nebo kdo neváhal např. si do nás ještě “kopnout” jako třeba třídní učitelka Kubíka.

Tímto děkujeme všem, co jste nás podporovali, společně s námi doufali v lepší zítřky a vtáhli jste Kubíka např. zpět mezi závodníky, aby mohl být součástí něčeho. Děkujeme i těm, co jste nám házeli klacky pod nohy, vyvíjeli konspirační teorie o zdravotním stavu a debatovali o nás např. v depu na motokárách – právě díky Vám jsme vždy chytli další dech vstát a bojovat a jít proti osudu a věřte, že nám zbylo pořád dost sil na to, aby vše dopadlo tak, jak má….

Všechno se děje pro něco a až budete mít pocit, že něco nezvládnete tak věřte, že zvládnete. Ten nahoře Vám naloží jen tolik, kolik unesete a věřte, že je lepší mít málo opravdových přátel než hromadu přátel, co si na ně jen hrají.

Ze dna vede cesta jen nahoru 👍


 Závěr redakce AKMT:  Není třeba, ten normální rodič pochopí a hlupáky je zbytečné přesvědčovat o čemkoliv.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien