Pravda o členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová 2 DÍL

DOMŮ

Jaká je tedy skutečnost a co je v článku pravda a co lež se dozvíte zde v tomto druhém dílu – Členská schůze Autoklubu Moravská Třebová ze dne 9. 12. 2016. Na článek z webu kartingsport, který má dle našeho názoru pouze dokládat situaci v Autoklubu Moravská Třebová, aby kartingová veřejnost se SVAZEM KARTINGU nepodléhaly panice z nejasné situace. Což na jednu stranu chápeme, ale když vedení není schopné komunikovat se členy ani schůzi, tak je to zarážející.

Závěry členské schůze Autoklubu MT jsou v rozporu s článkem zveřejněným na webu kartingsport.cz o členské schůzi ze dne 9. 12. 2016 Autoklubu Moravská Třebová je z velké většiny VELKÁ LEŽ a PODVOD NA ČLENY SPOLKU. Na dotaz redaktora V. Ondráčka co to má znamenat, nám sdělil, že mu toto bylo doručeno z Moravské Třebové pouze ke zveřejnění a on to nepsal.

Článek AKMT porovnalo s informacemi od členů Autoklubu MT, kteří pod podmínkou neprozrazení zdroje svolili okomentovat dění na členské schůzi a o situaci v klubu z Moravské Třebové. Článek je rozdělen po odstavcích a pod každým je komentář. Přejeme příjemnou zábavu a jestli je článek napsán pravdivě, či nikoliv, to necháme na Vás.

TEXT ČLÁNKU:


AK Moravská Třebová a PAČR 2017 

Už dlouho není žádným veřejným tajemstvím, že známý Autoklub Moravská Třebová se potýká již delší dobu se svými organizačními problémy. Autoklub, který zásadním způsobem také ovlivnil chod motokárového sportu v ČR, stále hledá východisko z tohoto problému. Významný pořadatel motokárových seriálů Hobby Cup (2004 – 2010), KartingCup (2011 – 2014) a poslední dva roky seriálu Pohár AČR, se také uchází o pořadatelství motokárového seriálu PAČR pro rok 2017.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání po skutečnostech: ANO souhlasíme.


Všichni členové v AK Moravská Třebová si uvědomují, že jestli se má jejich pořadatelství vrátit na původní dobrou úroveň, tak je nutné vyřešit vnitřní organizační záležitosti a celou atmosféru v klubu především uklidnit.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: NESOUHLASÍME.

Všichni si to zcela určitě neuvědomují. Někteří se ohání pouze historií, která pro ně ale pouze znamená, že mohou realizovat svoje koníčky, ale za peníze všech členů Autoklubu Moravská Třebová, což je pro tyto ,,srdcaře,, priorita. Pokud by závody nemohli jezdit zadarmo, tak se tam ani neukáží, jak to dokazují doposud. Investice do stabilního pořadatelského teamu není žádná, nikoho to nezajímá. Investice pro kvalitu PAČR – žádná. To by nás zajímalo kam ty peníze INVESTUJEME.


Autoklub v Moravské Třebové neměl dokonce v poslední době ani svého předsedu, protože původní předseda pan Straka podal na konci léta svou rezignaci.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: ANO souhlasíme.

Dne 5. 8. 2016 podal J. S. rezignaci, kterou zpochybnil dne 9. 12. 2016 na této schůzi. Místo toho, aby si výbor zvolil předsedu, tak mu to bylo jedno, že nemá Autoklub MT předsedu.


Organizační problémy se vyhrotily známou situací kolem špatného zdravotního zabezpečení v letošním závodě PAČR v rakouském Brucku. Vina za tento problém vyústila do podoby velmi vysoké pokuty pouze pro dva členy AK Moravská Třebová.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: ANO/NE souhlasí/NEsouhlasíme.

Sice z toho nemá nikdo radost, ale taky to nikoho nezajímá, že po Autoklubu Moravská Třebová zbylo zmrzačené dítě. Nikdo se nebyl schopen z oněch dvou (přičemž jeden z nich byl předseda) se ani OMLUVIT RODINĚ zraněného jezdce.

Organizační problémy se vyhrotili POUZE v Brucku. Cheb, Cheb, Vysoké Mýto, Písek, Vysoké Mýto proběhli bez nějakých závažnějších problémů. A už vůbec ne, že by tam nebyl objednán lékařský dohled již na páteční volný trénink.


Před týdnem se v Moravské Třebové uskutečnila členská schůze, na které měl celý klub k této situaci zaujmout nějaké rozhodné stanovisko.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: NEsouhlasíme.

Na členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová se vedla pouze HLUČNÁ diskuse, zda zaplatit 100 000kč osobní trest za oba obviněné, protože oni za to, že 5 měsíců ignorovali problém vlastně nemohou. Vlastně neignorovali – J.S. vždy dokládal, že je vše v pořádku a nic z toho nebude. Byl to předseda Autoklubu MT, tak to měl přeci pod ,,kontrolou,,.


Bylo rozhodnuto, že AK se bude dále ucházet o pořadatelství PAČR 2017 a dalším krokem jednání bylo, že se podařilo  doplnit složení řídícího výboru a také jeho schválení. Nový výkonný výbor AK Moravská Třebová má následující složení: Blaha Libor, Doležal Robert, Oštádal Zdeněk, Straka Jan, Šíp Miloslav, Šípová Marcela a Zobač Radovan.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: NENENENENEsouhlasíme.

O rozhodnutí, že by se chtěl Autoklub MT ucházet o pořadatelství Poháru Autoklubu ČR nezaznělo ani slovo. Nikdo z vedení se o sestavení kalendáře ani nestaral. A ten, kdo ho měl vyjednat s AČR, se na to vybodnul také.

ŹÁDNÉ DOPLNĚNÍ VÝBORU NEPROBĚHLO NA ČLENSKÉ SCHŮZI Autoklubu MT, TAK NEMOHLO BÝT ANI SCHVÁLENO ČLENSKOU SCHŮZÍ. Současný výbor nebyl v prvním bodu schůze odvolán, tak nebylo nutné volit NOVÝ VÝBOR. Nebylo to ani na pořadu zasedání – doplňující volba.


Již v tomto týdnu zasedal nový výkonný výbor AK a ten si vybral do svého vedení předsedu, kterým byl zvolen Robert Doležal. Pan Doležal byl také vybrán jako jediný zástupce AK pro vyjednávání se Svazem kartingu AČR, pro pořadatelství Poháru AČR v roce 2017.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: Nesouhlasíme.

Jestli výbor zasedal, tak proto, že současný čtyřčlenný výbor byl neschopný přijmout odpovědnost a zvolit si ze svého středu předsedu. Aby se současný výbor skládající se z lidí co se pouze vezou v Autoklubu MT, vyhnul ODPOVĚDNOSTI, tak si našel obětní beránky a KOOPTOVAL JE DO VÝBORU. A z jednoho z nich zvolil předsedou. ,,STATUTÁNÍM ORGÁNEM,, ALE S PLNOU ODPOVĚDNOSTÍ.


Doufejme, že tímto se celá situace v Autoklubu Moravská Třebová uklidní, zlepší se vztahy mezi členy AK a případné pořadatelství  seriálu se vrátí na původní dobrou úroveň.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: NEsouhlasíme. 

Hlasování v Autoklubu MT o důvěře výboru na členské schůzi dne 9. 12. 2016 dopadlo 19/18. Z těch 19 lidí prý některé nikdo nikdy neviděl – přítomni byli pouze vystavenou plnou mocí.

A vzhledem k PODRAZU s kooptováním lidí výboru pořadatele, který zásadně hovoří do kartingu v ČR se domníváme, se situace tímto krokem výboru ještě vyostřila. NIKDO NECHÁPE, proč výbor na schůzi neinformoval členy o tom, že hodlá po víkendu kooptovat lidi do výboru.


S největší pravděpodobností bude pořadatelství PAČR 2017 svěřeno AK Moravská Třebová, ale ze strany Svazu kartingu AČR bude logicky požadována na AK MT  nějakým způsobem „garance“ zabezpečení dobré pořadatelské úrovně.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: ANO souhlasíme.


Zajisté si všichni moc přejí, aby toto nové složení vedení AK MT zajistilo především opět dobré vztahy i v organizačním výboru Poháru AČR 2017.

Závěr AKMT na základě vlastního pátrání: NEJSME SI JISTÍ. Pokud bychom se měli rozhodnout tak Nesouhlasíme.

Nemyslíme si, že by bylo možné nastavit dobré vztahy s Autoklubem ČR, pokud budou ve vedení Autoklubu Moravská Třebová lidé, co jim jde pouze o jejich prospěch, který zakrývají navenek. Lidé, kteří nejsou schopni komunikovat s Autoklubem ČR, protože si neuvědomují, že AČR je zodpovědný za Pohár ČR. A také lidé co místo ROČENKY četli PEJSKA a KOČIČKU.  Myslíme si, že AČR hledá spolehlivého pořadatele. Autoklub Moravská Třebová to doposud neukazoval Autoklubu ČR.

PÁTRÁNÍ, kdo z Autoklubu Moravská Třebová poslal tento článek ke zveřejnění na web kartingsport? To si necháme na někdy jindy.

Další články na téma členská schůze najdete zde odkazy:

Pravda o členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová 1 DÍL


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien