Opilí vandalové řádili na PAČR

ŽÁDÁME ČTENÁŘE, POKUD MÁTE NĚJAKÉ INFORMACE, NEBO JSTE BYLI SVĚDKY NĚKTERÝCH POPSANÝCH UDÁLOSTÍ, VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ A MY PŘEDÁME VÁŠE INFORMACE KOMPETENTNÍM LIDEM.


Do redakce AKMT byl doručen podnět se žádostí o zveřejnění téhle trapné ostudy a VANDALISMU, který se měl udát na PAČR v kartingu 2017 ve Vysokém Mýtě.


Text od pisatele:

Někteří pořadatelé z Autoklubu Moravská Třebová na PAČR ve Vysokém Mýtě, značně opojeni alkoholem se domnívali, že jízdní kola účastníků tohoto závodu zaparkovaná v areálu autodromu jsou volně k dispozici pro kohokoliv, tedy i pro ně. Vzhledem k jejich podroušenému stavu a nechuti absolvovat cestu do postele na letiště pěšky se rozhodli využít volně zaparkovaná kola k přesunu na letiště.

Po strasti plné cestě na kolech přes depo Autodromu Vysoké Mýto k letišti dostali další skvělý nápad. V areálu letiště Aero klubu Vysoké Mýto, kde nocovali, se rozhodli navštívit objekt, kde prozkoumali útroby zaparkovaného letadla. Vzhledem k tomu, že majitel letadla nebyl v těchto  nočních hodinách přítomen, tak prohlídka byla kompletní včetně průzkumu kabiny pilota. Konec textu.

Závěr redakce AKMT: Vážený pane pisateli, čeho je moc, toho je moc. Inteligence některých lidí je tedy na bodu mrazu. Sami jsme znepokojeni co se to děje i vzhledem k níže uvedeným informací, které se nám podařilo dohledat.Vandalové na PAČR  ve Vysokém Mýtě demolovali automobily PČR zaparkované na závodišti.

Informace o chování dalších individuí se redakci AKMT podařilo dohledat na facebooku, kde uživatel v komentáři zhodnotil další akci nějakých vandalů v rámci PAČR na Autodromu ve Vysokém Mýtě.

Citace:

No ale když dostanu info, kolik toho je po víkendu na autodromu poničeného (orvané stěrače na zaparkovaných policejních autech, vypuštěné pneu, zničené/odmontované ostřikovače kluzných ploch – takže se nedá začít jezdit kurz bezpečné jízdy, odpadky), tak to zase tak růžové nevidím..pak mám pocit, že ta hlídací agentura je spíš potřeba na těch pár hovad, co nevědí jak se chovat, spíš než proti těm zlodějům. Pro mě veliké veliké zklamání. Myslel jsem, že tohle už karting opustilo…. ale zmýlil jsem se… bohužel nikdo nebude řešit, že to bylo pár dementů, ale prostě  „po kartingu je tam takovej bordel“..je to fakt potřeba? Konec citace.

Závěr redakce AKMT: Je neuvěřitelné, jak mohou být někteří lidé ,,prudce inteligentní,, a dělají kartingu pouze ostudu a problémy. Jak píše uživatel v příspěvku ,,po PAČR tam zbyl akorát bordel,, – smutné konstatování.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien