Nový předseda Autoklubu MT se představil.

AKMT – AUDIO KLUB MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

Do redakce dnes dorazil tento článek na téma, kterak se poprvé představil, jako nový předseda AK Moravská Třebová, pan R. D. některým lidem. Pozor přátelé, pisatel trval na zveřejnění své identity. 


Tímto způsobem se konečně oficiálně představil nový předseda Autoklubu Moravská Třebová, výsměchem za odvedenou práci některých lidí při pořádání Poháru Autoklubu ČR v kartingu.

Donesla se mě informace o novém předsedovi a jeho jednání vůči ,,bývalým,, členům spolku Autoklubu Moravská Třebová.  Myslím tím konkrétně členy V. Laštůvku a J. Laštůvku.

A nyní k věci:

V. Laštůvku s jeho otcem J. Laštůvkou jsem oslovil a přivedl k účasti na pořadatelské činnosti pro Autoklub MT. Spolehlivost a disciplína je pro zabezpečení motoristického podniku jedna z nejdůležitějších vlastností, oba pánové disponují těmito vlastnostmi. Nemají problém s alkoholem a svojí práci vždy odváděli, jak nejlépe dovedou.

V. Laštůvka se zúčastnil téměř všech závodů, které pořádal Autoklub Moravská Třebová. V pátek vždy jako traťový komisař. V sobotu a neděli, jako zácvik k technikům, neboť se má zájem stát plnohodnotným technikem. Nikdy s Vítkem nebyl jediný problém a technici byli spokojeni s jeho odvedenou prací na závodech. Vítkům otec nejezdil na závody sice pravidelně, ale pokud mu vyšel čas a jel, odváděl taktéž dobrou práci.

Nevím, který s předsedů se Vítka a jeho otce zbavil. Jestli to byl ten původní, co už předsedou nebyl, ale u rejstříkového soudu je stále uveden, jako předseda (dnes 1. 4. 2017), nebo to byl ten nový, o kterém sice nikdo neví, že je předseda, v rejstříku veden není, ale prezentuje se jako předseda. Nicméně to není podstatné.

POZNÁMKA: vlastně dnes už se ví, představil se členům na setkání ve Starém Městě dne 25. 3. 2017.

Proč jsem se rozhodl napsat tento text.

Doslova mě nadzvedla ze židle při rozhovoru s J. a V. Laštůvkou tato informace, kterou mi sdělili.  25. 3. 2017 se konala ve Starém Městě v hospodě schůzka členů Autoklubu MT, traťových komisařů a zájemců o účast v nadcházející sezoně.  Kluci Laštůvkovi byli také pozváni.  V průběhu setkání k nim přišel ke stolu nový předseda R. D. a přinesl nějaký papír (prospekt) pojednávající o všeobecných výhodách členů Autoklubu ČR.

Nyní cituji jeho slova: „Kluci vy už sice členy nejste, ale podívejte se o co jste přišli“

Nevím, jakým právem si dovoluje R. D. vysmívat se mladému a schopnému klukovi, který pro motokárové závody PAČR něco udělal a má zájem pokračovat dále. Místo toho, aby si R. D. vážil pořadatelů z řad dospělých lidí, tak se vysmívá tímto způsobem dokonce i jeho otci – jak ubohé. Kluci dostali SMS s pozvánkou na tuto akci tedy jen proto, aby si mohl R. D. ukojit svoji ješitnost a mohl se jim vysmát???? Kde se u R. D. vzala ta drzost (nebo je to jeho vlastnost?) Předpokládám, že tento výsměch patřil i ostatním, kteří sice nebyli přítomni, ale také už prý nejsou členy AK Moravská Třebová. Nebudu zde za ně hovořit. Jen tak dál, pane předsedo !!!

A stejně nepřipadá nikomu ani trapné následně rozesílat SMS, zda tito nepojedou na závody dělat traťáky. Nejdříve plivou na práci lidi a pak je žádají o práci. To jsou tedy nátury.

R. D. jsme za poslední dva roky téměř neviděli, neudělal pro Autoklub Moravská Třebová nic. Jeho poslední představení bylo naposledy v roce 2014 v Chebské Kartareně, kde režíroval a zároveň hrál v ukázkovém zastavení závodů červenou vlajkou. Toto video se dodnes ukazuje na Autoklubu ČR, jak se to nesmí dělat. Na další závod v Chebu, kde měl být ředitelem, se ani neobtěžoval někomu říci, že vlastně nepřijede a tím nadělal spoustu problémů dalším lidem.

V roce 2016 se aktivoval celkem dvakrát.

  • 1 x ředitel v květnu ve Vysokém Mýtě. Bohužel zjistil, že je tam i race director, tak dle něho bylo zbytečné se nadále angažovat v ředitelování na závodech.
  • 1 x Člen organizačního výboru do Písku, kde nadělal akorát zmatky v ZU- čkách (museli se poslat tři opravy) a pak raději odjel na dovolenou.

Takový ,,předseda,, se bude vysmívat lidem, kteří pro PAČR a Autoklub Moravská Třebová něco udělali????

Na závěr si před takovým hulvátským předsedou s chutí odplivnu!!!! Neuvěřitelné chování.!!!

Nechápu lidi, kteří zvolili R. D. předsedou, snad si uvědomují, co způsobili. Abych si nemusel nakonec odplivnout i před nimi, protože jsou tam i tací, kterých si vážím, tak jako kluků Laštůvkových.

S přáním úspěšného pokračování AK Moravská Třebová F. Knápek starší.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien