Lidský přístup

DOMŮ

AKMT, Audio klub Moravská Třebová se pokusí objasnit, zda někteří lidé vůbec ví o čem mluví a nebo pouze slova, která používají někde zaslechli a líbili se jim, tak je používají také aniž by sami tušili, jaký mají význam.


Začali bychom J. S. často používaným slovním spojením: TROCHU TOHO LIDSKÉHO PŘÍSTUPU.

Prosím tě, najdi si ve slovníku:

  1. co je to lidský
  2. co je to přístup

Humanita (z latinského humanitas, lidstvo, lidství, lidskost) může znamenat:

  • lidství – to, co činí člověka člověkem;
  • lidskost, lidské jednání na rozdíl od nelidského.

Přístup např.:

  • silné morální a etické cítění
  • věcná znalost oboru, kompetence
  • čestnost
  • všeobecná inteligence
  • zodpovědnost
  • individuální přístup k zaměstnancům

Dost AKMT děsí postoj některých členů ke kauze J. K. a hlavně těch zodpovědných. Neradi bychom byli špatnými proroky, ale postoj k celé této kauze J. S. a Ma. Š. a dalších členů je neuvěřitelně krátkozraký. Nebudeme to dále komentovat, pouze můžeme konstatovat tyto slova pana V. K. – budeme požadovat náhradu způsobených a materiálních a zdravotních škod, naši právní zástupci se Autoklubu Moravská Třebová brzy ozvou. Na členské schůzi se o tom hovořilo pouze v souvislosti, jak si někdo dovoluje zjišťovat zdravotní stav J. K. bez dovolení.

Styďte se. NIKDO ze zúčastněných aktérů kauzy Bruck se nebyl schopen za celou dobu omluvit této rodině ani jí nekontaktoval, se zájmem věc nějak řešit!!!!. Proč taky? Vždyť po Autoklubu MT zbylo pouze zmrzačené dítě, které má dodnes ochrnuté zápěstí. Budete tedy dělat, že nic se nestalo, jako doposud. To vyhnije? NEVYHNIJE. Možná za toto, ale vyhnije celý Autoklubmt.

To je přístup, to nás to mrzí!!!!!!!! A najednou je z toho 100 000kč osobní pokuta pro oba viníky a zase za to můžou všichni okolo jenom oni dva NE!!!!!! Celou dobu J. S. a Ma. Š. na tento problém Autoklubu MT srali a jen ignorovali problém, který museli vědět, že se dostaví, nebo se domnívali, že před ním utečou? Myslím, že i středně cvičená opice by se zachovala při celkovém řešení této události z Brucku lépe a nemusela by NAKONEC ani k disciplinární komisi.

Zápis z disciplinární komise:

http://www.autoklub.cz/dokument/11928-rozhodnuti-dk-karting-bruck.html

Rozhodnutí Audio klubu:

Lidský přístup = ANI LIDSKÝ, ANI PŘÍSTUP.

Pouze totální selhání v lidském přístupu v souvislosti s kauzou BRUCK. Z výše uvedeného se lze domnívat, že někteří opravdu neví, co některá slova znamenají. V tomto případě bylo naprosto degradováno slovní spojení o LIDSKÉM PŘÍSTUPU J. S. a Ma. Š..

Pokud by bylo na závodech v Brucku vše na 100% zabezpečeno a stala se komukoliv nehoda, tak z hlediska LIDSKÉHO PŘÍSTUPU by určitě pořadatel vyvíjel aktivitu vůči zraněnému jezdci, nejenom v rámci lidského přístupu k řešení věci. Tady se byl zvolen trochu NElidský přístup. 

K dispozici je tabulka lidských vlastností a jejich protikladů. Odkaz zde.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien