Kde byli traťáci z Autoklubu Moravská Třebová.

Na AKMT – Audio Klub Moravská Třebová se obrátil pisatel s dotazem, proč ani na jednom závodu, jak PAČR v kartingu 2017, tak MČR v kartingu 2017, které se jeli v květnu v Kataréně Cheb, nebyli traťoví komisaři z Autoklubu Moravská Třebová, které v roce 2016 potkával na kartingových závodech PAČR a MČR pořádané Autoklubem Moravská Třebová, ale byli tam vesměs na stanovištích neznámé osoby a hodně jich bylo bez zkušeností.

Pustili jsme se do zjišťování situace. Po krátkém pátrání a pár telefonátech jsme zjistili, že Autoklub Moravská Třebová prochází prý personální krizí. Spoustu osob podílejících se na pořadatelské činnosti nový předseda spolku Robert Doležal vyloučil s výsměchem ze spolku. Další traťáci jezdící v minulých sezonách za Autoklub Moravská Třebová na závody nemají zájem nadále poslouchat hloupé výkřiky do tmy od bývalého předsedy J. S. a jeho manželky, které podporují pouze osoby, které ničemu nerozumí a jsou rádi, že jsou rádi.

V Autoklubu Moravská Třebová se situace od loňského roku nezměnila v ničem. Jak se někteří domnívali, tak skutečně s těmito ,,skvělými zodpovědnými osobami,,, které se starají pouze sami o sebe, nikdo nechce jezdit naplňovat pořadatelskou činnost.

Toto ,,super,, nové vedení Autoklubu Moravská Třebová si muselo najít na tyto dva první závody – kohokoliv, kdo byl zrovna po ruce, aby vůbec obsadili alespoň v SO a NE stanoviště po dvou lidech. Ani na PAČR, ani na MČR na páteční volný trénink se jim to nepodařilo. Nebyla ani všechna stanoviště řádně obsazena po jedné osobě a traťáci museli přebíhat, aby měl kdo mávat jezdců konec rozjížďky.

Tato ,,sestava,, totiž prý kálí na svoje vycvičené dlouholeté traťové komisaře, protože s nimi tito členové/nečlenové a traťáci nesouhlasili v několika oblastech např. ohledně péče o spolek, ohledně finanční neprůhlednosti spolku, ohledně jejich způsobu zabezpečení pořadatelské činnosti na PAČR v kartingu, kde dovedou pouze vytvořit napjatou atmosféru a dělají klubu ostudu a z lidí hlupáky. V neposlední řadě svým přístupem k odpovědnosti za jezdce a pořadatele vědomě zatahují spolek do možných problémů. Někteří z nich tomu prý ani nerozumí a ukájí pouze svoji vlastní hloupost.

Dokládání Autoklubu ČR o jakési jednotě a uklidnění situace mezi členy a traťovými komisaři v Autoklubu MT, byla prý pouze lež! BYLO TO JEN NA OKO, aby to prý vypadalo navenek dobře a pan Pospíšil, předseda svazu kartingu neměl pochybnosti a podepsal pořadatelskou smlouvu s Autoklubem MT. Situace se ještě v tomto roce bohužel vyostřila.

Tomuto vedení spolku se to povedlo ,,ROZDRBAT ÚPLNĚ. Tak jako se povedlo odradit od pořadatelské činnosti těmto lidem již spoustu traťáků, vzpomeneme např. hasiče ze Starého Města a další.

Někteří dlouholetí členové a traťáci  s nimi již nechtějí mít nic společného.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien