Kabaret pro lidi ve Vysokém Mýtě.

AKMT – Audio Klub Moravská Třebová dostal podnět, aby zjistil, jaká situace se odehrála ve Vysokém Mýtě na autodromu, kdy se z pořadatelského stanu ozýval hrozný křik J. S. a spol – jak na lesy. A následující den byl prý jeden pořadatel (před všemi přítomnými jezdci a mechaniky) označován hlasitým křikem pracovníky předstartovního roštu za….. ,,ani necitujeme,,. Prý to tam musel být ,,dobrý,, kabaret. Tak se tomu jdeme podívat na zoubek……


Bylo, nebylo, ale bohužel bylo. Ve čtvrtek večer před volnými tréninky prý organizační výbor doladil jmenný seznam pořadatelů na pátek, sobotu a neděli a odsouhlasil si jej s J. S. v pořadatelském stanu.

Proběhl páteční program volných tréninků a při vracení vybavení traťovými komisaři vešla do místnosti M. S. Vyžádala si seznam pořadatelů Autoklubu MT od Z. B. – člena organizačního výboru. Byl to seznam pořadatelů pro zabezpečení sobotního oficiálního programu. Po nahlédnutí konstatovala, že Z. B. je ,,citujeme – píča,,,. Z. B. ji klidným hlasem vykázal z místnosti, neboť byla přítomna i jeho nezletilá dcera. Během chvíle byla M. S. zpět se slovy Z. B. ty jsi, citujeme ,,píča, píča,,. Z. B. se ohradil, že před jeho dcerou takto mluvit neměla. Za tato slova použitá před jeho dcerou se omluvila. Následoval kolovrátek (volume na max, aby to všichni okolo slyšeli) na téma, jak tomu Z. B. vůbec nerozumí, jak je vůbec možné, že do uzavřeného parkoviště půjde M. L., která tomu vůbec nerozumí a že jsou pořadatelé špatně rozděleni. Z. B. argumentoval klidným hlasem, M. L. chodí do UP pořád, tak o tom asi něco musí vědět, nemyslíš? Dále Z. B. sdělil M. S. jestli s ním hodlá tímto tónem hovořit takto dále, tak ať neprodleně opustí místnost a odejde. Konečně odešla, za sebou trousila opět vulgarismy. A sakra……prý odešla celou věc konzultovat do pořadatelského stanu s J. S.. Podotýkáme, že seznamy pořadatelů byly J. S. odsouhlaseny již ve čtvrtek večer.

J. S. si neprodleně vyžádal seznamy, které o den dříve po konzultaci se Z. B. (po provedení úprav některých jmen po stanovištích) schválil a sdělil organizačnímu výboru, že jsou špatné a musí se předělat. Z. B. mu sdělil, že včera to přeci konzultovali a na všem se již dohodli. Jak je jeho zvykem začal J. S. křičet po celém stanu, a aby to všichni slyšeli i v depu. Situace se vyhrotila, když Z. B. člen organizačního výboru sdělil J. S., že sice nemá nárok, ale org. výbor mu tedy vyhoví, neboť org. výbor je odpovědný za pořadatele a ne pořadatel z předstartovního roštu. (Poznámka: to by o pořadatelích místo organizačního výboru mohl příště začít rozhodovat i kuchař, který ale odpovídá jen za knedlíky.)

Vznikla neskutečná scéna, která musela děsit i depo, to vám bylo prý na adresu Z. B. pánských orgánů a teorií o znechucení, jak tomu nerozumí, ty jeho debilní tabulky, kolikrát byl na závodech, že do toho bude kecat, zelený vypatlaný mozek, vojenské cvičení atd. J. S. nakonec seznam předělal, dle porovnání s původním, ním odsouhlaseným – špatným, přesunul svého syna a P. B. do uzavřeného parkoviště a M. L. na kontrolu pásek. To muselo být drama.

Pokud by nastal jakýkoliv problém, tak J. S. bude prý první, kdo bude vykřikovat, že on v organizačním výboru není a nic se ho netýká a může za všechno Z. B. Kecat by chtěl J. S. do všeho, rozhodovat o všem, ale svým lajdáckým přístupem je to o průser – ne vždy. Odpovídat už nechce za nic. Za všechno prý může vždy někdo jiný, J. S. určitě ne, asi tak. Z. B. za svoji odpovědnost v org. výboru nedostal 100 000 kč pokutu, jako org. výbor vedený J. S. a Ma. Š. v Brucku.

Večer to v pořadatelském stanu náležitě oslavili  a notovali si píseň, citujeme ,,tenhle bažant na odstřel,,. Od pořadatelů se prý ozývalo jejich veselí do nočních hodin. Někteří se údajně obávali jejich bdělosti, kterou budou muset prokazovat druhý den v práci na jednotlivých stanovištích.

 

Sdílíme foto z facebooku (práva této fotografie vlastní facebook). Vzhledem k anonymitě osob byly jejich obličeje námi raději zakryty.


To nebylo vše, to co přišlo druhý den, to byl vrchol, i největší hulváti by se mohli od J. S. a M. S. učit.

V sobotu ráno se Z. B. (org. výbor) dotazoval J. S. na chybu v jeho novém seznamu pořadatelů. Stanoviště č. 7 – je pouze jeden člověk? Máš ten seznam asi blbě, sdělil Z. B. J. S.. J. S. v místnosti pro činovníky ,,vysvětlil,, přítomným svým hlasitým řevem, že ta tečka u stanoviště č. 7 je snad jasná, dole na seznamu je jméno a u toho je snad taky tečka a ten traťák to ví. Následně pronesl větu ,,oznamuju organizačnímu výboru, že končím a jedu domů,,. Vůbec nechápal, že hlavně org. výbor musí mít přehled o pořadatelích a jak má čuchat po seznamu jeho tečky. Odešel to všem ještě oznámit na předstartovní rošt, kde všem sděloval, jaký je Z. B. pánský pohlavní orgán atd.

Pak to začalo….

ed jezdci hystericky ječela M. S. na celý předstartovní rošt, to je on, to jen ten (samé vulgarismy, raději nebudeme ani citovat) podívejte se na něj a ukazuje na kolem jdoucího člena org. výboru Z. B. prstem a lidi nevěřícně koukají co se děje. On to tady všem akorát znechucuje, rozvrací to a kvůli němu J. S. odjíždí ze závodů domů, pokračuje v křiku.

Ti co nebyli v obraze, tak si skutečně mysleli, že to někdo nemá v hlavě v pořádku. Ti co byli v obraze, tak dobře věděli, že J. S. dle plánu musí odjet do Bystrého světit hasičské prapory. Neodjížděl kvůli Z. B., ale kvůli svým povinnostem hasiče. Jezdci si zaplatili závody, ne tržiště, běž se věnovat zákazníkům, nabádal Z. B. nepříčetnou M. S., která ho neustále dokola častovala nadávkami před lidmi. To muselo být neuvěřitelné, když se tohle labilní předstartovní duo ukázalo, je to bohužel tak, na nic jiného se prý nezmůžou, neumí argumentovat, jenom ječet a sprostě nadávat. Koho má zajímat hloupé hlaholení tohoto ptactva z předstartu. Tolik vulgarismů pohromadě, byl to tam samý orgán…….

Respekt k pravidlům nemá J. S. a další, jemu podobní, prý skoro žádný. Domnívají se, že pořadatelství motoristického sportu je pouze zábava a ne hlavně odpovědnost za ostatní lidi, nebo si to neuvědomují. Ale do prvního průseru, pak se totiž hrotí při vyšetřování hlavně pravidla, protože je potřeba označit vyníka. Pravidla na závodech jsou hlavně pro bezpečnost jezdců a pořadatelů – je to motoristický sport.

Což dokládá např. tento krátkozraký názor J. S.. Z. B. a F. K. nechali našít vlajky, co scházeli do sady traťákům, aby byli kompletní dle NSŘ – ročenky (dvě žlutý a jedna bílá). J. S. odezva – na hovno to je, já jsem je nikdy nepotřeboval, kolikrát si byl na závodech, vůbec tomu nerozumíš atd. U toho samozřejmě asistovala i M. S., která sdílela ten samý názor, dle nich, zbytečný počet vlajek. Tento jeho přístup k NSŘ je akorát tak akorát o průser, za který by samozřejmě nemohl, protože on nebyl v org. výboru závodu, tak za to může určitě někdo jiný. Ale dělat chytrýho, to on jo.

Závěr AKMT: Kdo nese odpovědnost má právo rozhodovat, neboť pouze odpovědná osoba se bude zodpovídat, ne kdokoliv jiný. Ale to už vlastně víte, protože to potvrdila disciplinární komise za Bruck.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien